13.20 

Eshtë gjalpi me sasinë më të lartë të vitaminës B6, e rëndësishme për të mbajtur sheqerin të qëndrueshëm në gjak si dhe për formimin e hemoglobinës. Ka sasi të lartë të potasiumit si dhe më shumë aminoacide esenciale krahasuar me gjalpet e tjerë. Konsumimi I një luge caji para gjumit me gjalpë fëstëku do ju ndihmojë të bëni një gjumë më cilësor gjatë natës.

Category:

Description

Eshtë gjalpi me sasinë më të lartë të vitaminës B6, e rëndësishme për të mbajtur sheqerin të qëndrueshëm në gjak si dhe për formimin e hemoglobinës. Ka sasi të lartë të potasiumit si dhe më shumë aminoacide esenciale krahasuar me gjalpet e tjerë. Konsumimi I një luge caji para gjumit me gjalpë fëstëku do ju ndihmojë të bëni një gjumë më cilësor gjatë natës.

Vegane – Produkte të përshtatshme për veganët
– Organike & artizanale – Gjalpe nga 100% fruta të thata prodhuar me dashuri në punishten e Fit Food
– Gluten free – Gjalpet janë pa gluten
– Pa laktozë – Gjalpet janë pa laktozë
– Pa OMGJ – 100% organike pa sheqer, kripë ose konservantë të shtuar
– Ketogenike – Produkte të përshtatshme për dietën ketogjenike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GJALPE FESTEKU (PISTACHIO)”

Your email address will not be published.

Go top