Duis eu commodo massa. Integer volutpat imperdiet libero vel laoreet. Sed euismod a ligula quis suscipit. Suspendisse potenti. Proin porta tristique urna, id commodo.

Duis eu commodo massa. Integer volutpat imperdiet libero vel laoreet. Sed euismod a ligula quis suscipit. Suspendisse potenti. Proin porta tristique urna, id commodo.

Duis eu commodo massa. Integer volutpat imperdiet libero vel laoreet. Sed euismod a ligula quis suscipit. Suspendisse potenti. Proin porta tristique urna, id commodo.

Duis eu commodo massa. Integer volutpat imperdiet libero vel laoreet. Sed euismod a ligula quis suscipit. Suspendisse potenti. Proin porta tristique urna, id commodo.

Our menu

Popular Smoothies

 • Reduces weight
 • Improves health
 • No sugar and gluten
 • Adds strength and energy
Online store

Choose Your Drink

Quisque pretium dolor turpis, quis blandit turpis semper ut. Nam malesuada eros nec luctus laoreet. Fusce sodales consequat velit eget dictum. Integer ornare magna vitae ex eleifend congue. Morbi sit amet nisi iaculis, fringilla orci nec.

 • Strawberry Summer

  Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem ...
  Energy: 498 kkal
  Protein: 26 g
  Fat: 8 g
  Carbohydrates: 49 g
  7.99  Add to cart
 • Sweet Mango

  Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem ...
  8.99  Add to cart
 • Pink Peach

  Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem ...
  8.99  Add to cart
 • Raspberry Honey

  Nullam laoreet arcu eu massa euismod, quis dictum massa sodales. Proin eget scelerisque dui. Phasellus id ...
  Energy: 290 kkal
  Protein: 26 g
  Fat: 8 g
  Carbohydrates: 49 g
  12.49  Add to cart
 • Peach Mango

  Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem ...
  7.49  Add to cart
 • Fresh Strawberry

  Nullam laoreet arcu eu massa euismod, quis dictum massa sodales. Proin eget scelerisque dui. Phasellus id ...
  Energy: 290 kkal
  Protein: 26 g
  Fat: 8 g
  Carbohydrates: 49 g
  12.49  Add to cart
 • Ice Raspberry

  Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem ...
  7.49  Add to cart
 • Banana Ice

  Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem ...
  Energy: 498 kkal
  Protein: 26 g
  Fat: 8 g
  Carbohydrates: 49 g
  7.99  Add to cart
ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer
Testimonials

What our clients say

Personalisht, regjimi nga dr Matina & Fit Food jo vetem me ndihmoi te merrja disa kg, por edhe te lehtesoja simptomat e gastritit dhe refluksit!

Aleks Seitaj

Me pelqen shuuuum! Po ua rekomandoj te gjitheve, pasi jo vetem kam humbur peshe, por edhe po ushqehem me mire se me pare! Faleminderit shume

Kliente

Jam shume e lumtur me Fit Food! Sidomos tani pas lindjes!! Jeta ime eshte me e thjeshte dhe ushqehem mire fal jush 🙂

Sara Karaj

Dieta ka ecur shume mire! Ushqimet jane teper te shijshme dhe te fresketa! Gatimi gjithashtu shume i mire. Faleminderit qe e beni kaq te thjeshte nje proces si dieta! Duke qene se ushqimi me vjen i gatshem, tani kam kohe edhe per te bere gjera te tjera, si vajtja ne palester! 😛 Jeni me te miret!!

Kliente

Pas stervitjes kam nevoje per karburant! Per ushqimin kujdeset fit food qe ma sjell atje ku une jam! Thank you!

Florian Agalliu
Go top