Your Personal Nutritionist

Duis eu commodo massa. Integer volutpat imperdiet libero vel laoreet. Sed euismod a ligula quis suscipit. Suspendisse potenti. Proin porta tristique urna, id commodo.

Individual Diet Plans

Duis eu commodo massa. Integer volutpat imperdiet libero vel laoreet. Sed euismod a ligula quis suscipit. Suspendisse potenti. Proin porta tristique urna, id commodo.

Free Nutritionist Consultation

Duis eu commodo massa. Integer volutpat imperdiet libero vel laoreet. Sed euismod a ligula quis suscipit. Suspendisse potenti. Proin porta tristique urna, id commodo.

 • Health Improving
 • Diet Strategies
 • Workout Plans
 • Weight Loss
 • Active Lifestyle
 • Individual Support

Hello, I’m John Foodman
your personal nutritionist

Quisque pretium dolor turpis, quis blandit turpis semper ut. Nam malesuada eros nec luctus laoreet. Fusce sodales consequat velit eget dictum. Integer ornare magna vitae ex eleifend congue. Morbi sit amet nisi iaculis, fringilla orci nec.

 • Every day from 8:00 to 12:00
 • +49260-5731-08
My services

Let's change your life

Dieta Pescatariane

Menu vegjetariane me peshk.

Read more
ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Choose your program and you will get the 100% result

Quisque pretium dolor turpis, quis blandit turpis semper ut. Nam malesuada eros nec luctus laoreet. Fusce sodales consequat velit.

Read more

Single consultation
$ 19
 • 1 hour consultation
 • Exact calorie content
 • Recomendations
 • 1 week support
Nutrition complex
$ 25
 • Nutrition strategy
 • Individual menu
 • Improves health
 • 3 weeks support
Premium services
$ 59
 • Nutrition strategy
 • Workout programs
 • Improves health
 • 6 month support

127

Happy Customers

24

Nutrition Programs

15

Coaching Certificates

520+

Workout Sessions

My book will teach you proper nutrition and a healthy lifestyle

Quisque pretium dolor turpis, quis blandit turpis semper ut. Nam malesuada eros nec luctus laoreet. Fusce sodales consequat velit eget dictum. Integer ornare magna vitae ex eleifend congue. Morbi sit amet nisi iaculis, fringilla orci nec.

 • How to reduce weight
 • Ways to improve health
 • Diet recomendations
 • Lifestyle and sports
$58

$26

Testimonials

What our Clients Say

Personalisht, regjimi nga dr Matina & Fit Food jo vetem me ndihmoi te merrja disa kg, por edhe te lehtesoja simptomat e gastritit dhe refluksit!

Aleks Seitaj

Me pelqen shuuuum! Po ua rekomandoj te gjitheve, pasi jo vetem kam humbur peshe, por edhe po ushqehem me mire se me pare! Faleminderit shume

Kliente

Jam shume e lumtur me Fit Food! Sidomos tani pas lindjes!! Jeta ime eshte me e thjeshte dhe ushqehem mire fal jush 🙂

Sara Karaj

Dieta ka ecur shume mire! Ushqimet jane teper te shijshme dhe te fresketa! Gatimi gjithashtu shume i mire. Faleminderit qe e beni kaq te thjeshte nje proces si dieta! Duke qene se ushqimi me vjen i gatshem, tani kam kohe edhe per te bere gjera te tjera, si vajtja ne palester! 😛 Jeni me te miret!!

Kliente

Pas stervitjes kam nevoje per karburant! Per ushqimin kujdeset fit food qe ma sjell atje ku une jam! Thank you!

Florian Agalliu
Top posts

Recent articles

Go top