Vakte të shëndetshme ushqimore

Shpërndajmë cdo ditë vakte të shëndetshme, të freskëta e të mirëbalancuara ushqimore.

Dieta të balancuara

Dietat tona hartohen nga dietologia Dr Matina Cobo dhe stafi i kuzhinës në mënyrë që vaktet tuaja jo vetëm të ofrojnë gjithë vlerat nutritive, por edhe të jenë sa të shëndetshme aq edhe të shijshme! 

Dieta DETOX

FIT JUICE CLEANSE ka për qëllim të furnizojë trupin tuaj me perime e fruta të cilat do alkalinizojnë gjakun tuaj e do ju ndihmojë juve për të eleminuar tepricën e yndyrnave të depozituara në mëlci e muskuj. Meqënëse ju do I merrni kaloritë tuaja ditore dhe nutrientët përmes lëngjeve të freskëta cold-pressed, sistemi juaj tretës do pësojë një “ restart” duke I dhënë kohë për t’ u pastruar e për të shërruar veten nga inflamacioni preekzistues.

8 lloje dietash

Ne ju ofrojmë një gamë të gjerë dietash në mënyrë që ju të zgjidhni më të përshtatshmen për objektivin tuaj!

Njihni drejtuesit tanë
``Cifti FIT``

Fit Food zotëron një staf prej 30 personash, me një strukturë të mirëorganizuar. Cdo sektor; zyra e koordinimit, sektori i shpërndarjes, kuzhina, sektori i paketimit, kryen me korrektesë detyrat në mënyrë që ushqimi të shkojnë në kohë te klienti. E gjithë kjo nisi si iniciativë e dy të rinjve shqiptarë, Klaton Kumaraku, sportist i mirënjohur dhe CEO i kompanisë si dhe Dr Matina Cobo, mjeke e përgjithshme dhe nutricioniste klinike, të cilët përmes regjimit ushqimor dhe aktivitetit fizik transformuan fizikun e tyre dhe u kthyen në një frymëzim për shumë njerëz të tjerë të cilët donin të ndryshonin si ata.

Produkte të freskëta

Furnizimet e përditshme të kuzhinës garantojnë freskinë e produkteve dhe vlerat e larta ushqimore. Menutë ndërtohen për të garantuar sasinë e nevojshme të makro dhe mikro nutrientëve dhe ndryshojnë periodikisht në bazë të stinës.

Ushqime të shijshme e të shëndetshme
me përbërës organik

Cdo produkt vjen i freskët dhe i përzgjedhur nga furnitorët tanë cdo ditë në kuzhinën tonë.

  • Kalori të kontrolluara
  • Pa kripë ose vaj të shtuar
  • Përmirëson shëndetin
  • Të freskëta
  • Organike
Pse FIT FOOD

Pse klientët tanë na zgjedhin

Ne ju sigurojmë vakte të shëndetshme, me produkte të freskëta, të mirëbalancuara në kalori e nutrientë.

  • Produkte lokale organike
  • Menu te shumellojshme
  • Paketime ushqimore
  • Jo kripe apo yndyrna te shtuara
Regjimet Ushqimore

Zgjidhni regjimin tuaj

Na kontaktoni për
dietën e duhur për ju

Shpërndarje në gjithë Tiranën & rrethina

Flota jonë e motoristëve ju sjell në adresën dhe orarin që ju përcaktoni vaktet tuaja, të freskëta, cdo ditë.

Testimonials

Cfarë thonë klientët për ne

Personalisht, regjimi nga dr Matina & Fit Food jo vetem me ndihmoi te merrja disa kg, por edhe te lehtesoja simptomat e gastritit dhe refluksit!

Aleks Seitaj

Me pelqen shuuuum! Po ua rekomandoj te gjitheve, pasi jo vetem kam humbur peshe, por edhe po ushqehem me mire se me pare! Faleminderit shume

Kliente

Jam shume e lumtur me Fit Food! Sidomos tani pas lindjes!! Jeta ime eshte me e thjeshte dhe ushqehem mire fal jush 🙂

Sara Karaj

Dieta ka ecur shume mire! Ushqimet jane teper te shijshme dhe te fresketa! Gatimi gjithashtu shume i mire. Faleminderit qe e beni kaq te thjeshte nje proces si dieta! Duke qene se ushqimi me vjen i gatshem, tani kam kohe edhe per te bere gjera te tjera, si vajtja ne palester! 😛 Jeni me te miret!!

Kliente

Pas stervitjes kam nevoje per karburant! Per ushqimin kujdeset fit food qe ma sjell atje ku une jam! Thank you!

Florian Agalliu

Për cdo detaj na shkruani 0676490400

Operatorët tanë do ju japin orientimet e duhura nutricionale nën ndjekjen e dietologes Dr Matina Cobo, për regjimin që juve ju përshtatet më mirë për arritjen e rezultatit të dëshiruar.

Blogu Nutricional

Artikujt më të fundit

Go top